Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace

Mnozí z vás, kteří strávili kratší či delší dobu ve Spojených Státech nebo ve Velké Británii si zcela určitě oblíbili nějakou tu místní specialitu. Ať už čokolády od Hershey’s, oříškové máslo od Reese’s, Walker’s chipsy nebo I dokonce Marmite.

Sehnat je ale v Čechách nebylo vůbec jednoduché a tak často nezbývalo jiné řešení než drahé objednávky ze zahraničních e shopů či spoléhání se na to, že někdo známý někam pojede a něco vám přiveze. Díky Candy Store máte stovky amerických a britských specialit na dosah ruky. Ať už v jednom ze tří kamenných obchodů v Praze a nebo v Pardubicích!

Be it Hershey’s chocolate, Reese’s Peanut Butter Cups, Walker's crisps or Marmite, it’s safe to say that some of the most mouthwatering snacks and groceries come from the UK & USA. Making the world a smaller and whole lot sweeter place, we bring you the best of overseas treats at our three shops located in Prague and one shop located in Pardubice!

umístění obchodu