Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace

Značkové prádlo je součástí sítě prodejen Bellinda. Značka Bellinda dnes kromě punčochového zboží nabízí širokou kolekci dámského a pánského spodního prádla a vysoce kvalitní ponožky. První kolekce spodního prádla byla představena v roce 2000 a velice rychle se stala nedílnou součástí značky. Od roku 2015 je nově pánské prádlo pod samostatnou značkou Bellinda MEN. Každý rok Bellinda přichází s inovativními produkty např. úspěšná řada hubnoucího prádla Active Slimmer, punčochové kalhoty BB cream, Ecosmart řada z bio bavlny apod. 

V prodejně Značkové prádlo najdete dámské spodní prádlo značek Wonderbra, DIM, Playtex, pánské i dětské spodní prádlo, punčochové zboží a širokou nabídku ponožek pro celou rodinu za velice příznivé outletové ceny. 

Prodejna je v přízemí hned u hlavního vstupu z Nám. republiky. Přijďte nás navštívit, rádi vám poradíme s výběrem a představíme novinky. Těšíme se na vás!