Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace

Potrefená Husa Pardubice je součástí sítě restaurací #together. Pod vedením manažera Filipa Hrůzy a šéfkuchaře Petra Břeňka připravuje náš kuchařský tým polední nabídku z čerstvých a kvalitních surovin. Servírujeme ji vždy od 11 do 15 hodin nebo do vyprodání. od 11 do 12 hodin nabízíme k polednímu menu osvěžující čepovanou limonádu zdarma. Stálé menu pravidelně obměňujeme a doplňujeme o tematické gastroakce.

Díky spolupráci se šéfkuchaři z dalších restaurací #together vám během roku nabízíme například speciality z mušlí, vybrané recepty z chobotnic a kalamárů, vánočních šneky nebo čerstvé ústřice. 

Velký důraz klademe na své pivo, které je vždy perfektně ošetřené a má optimální teplotu, ať už si ho dáte během odpoledních nákupů na zahrádce nebo po večeři na baru uvnitř restaurace. Hrdí jsme také na své koktejly a stále i sezónní domácí limonády. 

Pro výjimečné příležitosti vašeho soukromého i pracovního života je možné využít náš salónek, pro své blízké pak u nás můžete zakoupit dárkové kupóny. Pro děti máme nejen dětský koutek, ale také speciálně sestavené dětské menu.

umístění obchodu