Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.V pořádku Další informace

Výdejní místo pro vaše balíčky z e-shopů předního českého internetového prodejce společnosti VIVANTIS najdete v přízemí obchodního centra GRAND přímo u hlavního vstupu z Nám. republiky (naproti restauraci Potrefená Husa). Výdejna je spojena s prostornou prodejnou, kde si vystavené zboží můžete ihned zakoupit. Na své si přijdou především příznivci parfémů, šperků i módních doplňků. 

Otevírací doba Po - So 9:00 - 19:00. Platby na místě možné hotově i kartou. V případě objednávky do 12:00 hodin si svůj balíček můžete vyzvednout ještě tentýž den, jakmile Vám dorazí potvrzovací e-mail nebo sms. 

VIVANTIS a.s. je ryze česká společnost působící na internetovém trhu již od roku 2001 a patří mezi přední internetové prodejce v České Republice. VIVANTIS se zabývá především prodejem parfémů, hodinek, šperků, módních doplňků a produktů pro zdraví i krásu v internetových obchodech: Parfemy.cz, Krasa.cz, Prozdravi.cz, Hodinky.cz, Sperky.cz a Vivantis.cz. 

Veškeré informace, dotazy nebo požadavky týkající se vašeho balíčku, termínů vyzvednutí nebo výrobků a služeb vyřídíte na zákaznické lince Vivantis na čísle: 468 006 315.